تنفر کتابخانه طراحی وب انیمیشن مشاهده

تنفر: کتابخانه طراحی وب انیمیشن مشاهده دانلود آموزشی انیمیشن طراحی آموزش

گت بلاگز اخبار اجتماعی از هزینه انواع مانتو شلوار مدرسه تا قیمت‌های نجومی

رئیس اتحادیه خیاطان مردانه و خانمانه پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به قیمت‌هایی که جهت دوخت هر دست مانتو و شلوار مدارس در نظر گرفته شده، اظهار کرد: متاسفان

از هزینه انواع مانتو شلوار مدرسه تا قیمت‌های نجومی

از هزینه انواع مانتو شلوار مدرسه تا قیمت های نجومی

عبارات مهم : ایران

رئیس اتحادیه خیاطان مردانه و خانمانه پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به قیمت هایی که جهت دوخت هر دست مانتو و شلوار مدارس در نظر گرفته شده، اظهار کرد: متاسفانه آموزش و پرورش هیچ گونه همکاری با اتحادیه ما نداشته و در موارد متعدد مدارس جهت دریافت هزینه های بالاتر سفارشات خود را به واحدهایی می دهند که در زیاد موارد فاقد پروانه کار هستند.

حبیب طهماسبی نیک در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: متاسفانه آموزش و پرورش هیچ گونه همکاری با اتحادیه ما نداشته و در بسیاری موارد ما نامه نگاری های متعددی با مناطق آموزش و پرورش داشته ایم ولی در نهایت با وجود آنکه حدود ۱۰۰۰ واحد در اختیار صنف ماست و می توان با بهره گیری از ظرفیت این واحدها کالایی با کیفیت و قیمت مناسب را به دست مردم رساند از این ظرفیت استفاده نمی شود.

از هزینه انواع مانتو شلوار مدرسه تا قیمت‌های نجومی

وی در عین حال عنوان کرد: البته تاکید ما بر کیفیت و قیمت مناسب است و به دنبال ارائه قیمت ارزان و کاذب نیستیم ولی در این زمینه هیچ گونه همکاری با ما صورت نمی گیرد و در زیاد موارد سفارش لباس های فرم مدارس به واحدهایی داده می شود که حتی پروانه و جواز کار هم ندارند.

رئیس اتحادیه خیاطان مردانه و خانمانه پایتخت کشور عزیزمان ایران همچنین عنوان کرد: اکنون در موارد متعدد شنیده می شود که لباس های مدارس با قیمت هایی اوج به دست خانواده ها می رسد. بعد از دریافت این لباس ها بار دیگر خانواده ها به همکاران ما مراجعه می کنند تا ایرادات موجود در لباس برطرف شود. به این ترتیب علاوه بر آنکه هزینه های بیشتری به خانواده تحمیل می شود کیفیت کار نیز در بسیاری از موارد شرایط مورد نیاز را ندارد.

رئیس اتحادیه خیاطان مردانه و خانمانه پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به قیمت‌هایی که جهت دوخت هر دست مانتو و شلوار مدارس در نظر گرفته شده، اظهار کرد: متاسفان

طهماسبی همچنین اظهار کرد: متاسفانه در بسیاری موارد با توجه به اینکه واحدهای زیرمجموعه اتحادیه هیچ گاه اقدام به ارائه فاکتورهای کاذب نمی کنند بعضی مدارس نسبت به خرید از واحدهای غیررسمی اقدام می کنند تا بدهید ترتیب به عنوان مثال قیمت ۷۰ هزار تومانی، ۷۲ هزار تومان فاکتور شود.

وی در ادامه صحبت های خود به ارائه توضیحاتی راجع به قیمت لباس های فرم مدارس پرداخت و گفت: اگر پارچه بروجرد به عنوان عالی ترین پارچه ای که ممکن است جهت لباس های مدرسه ای مورد استفاده قرار گیرد، استفاده شود، قیمت یک دست مانتو و شلوار جهت مدارس دبستانی حدود ۴۰ هزار تومان، راهنمایی ۴۸ هزار تومان و دبیرستان ۶۰ هزار تومان خواهد بود. البته پارچه دیگری به نام فلامنت نیز در بازار وجود دارد که اگر با این پارچه مانتو و شلوار تهیه شود، قیمت هر دست لباس دبستانی ۳۳ هزار تومان، راهنمایی ۴۰ هزار تومان و دبیرستان ۴۸ هزار تومان خواهد بود.

رئیس اتحادیه خیاطان مردانه و خانمانه پایتخت کشور عزیزمان ایران در آخر در پاسخ به این پرسش که در مناطق متفاوت پایتخت کشور عزیزمان ایران گاه شنیده می شود که مدارس قیمت هایی حدود ۲۰۰ هزار تومان جهت ارائه مانتو و شلوار در نظر می گیرند، گفت: آنچه اعلام شد قیمت های مربوط به اتحادیه خیاطان بوده و اگر مدرسه ای غیر از این عمل می کند، باید پاسخگو باشد. البته به هر حال بعضی مدارس هم هستند که شهریه های چندین میلیونی دریافت می کنند و ممکن است بر همین اساس قیمت مانتو و شلواری که از سوی خانواده ها در این موارد تهیه می شود، خیلی مهم نباشد ولی به هر صورت از منظر اتحادیه قیمت های تهیه مانتو و شلوار مطابق با ارقام اعلام شده است است و این قیمت ها در مناطق متفاوت شهر تغییری ندارد.

از هزینه انواع مانتو شلوار مدرسه تا قیمت‌های نجومی

واژه های کلیدی: ایران | شلوار | ست مانتو | خانواده | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz